Rusek Consult - logotyp
tel: +420 602 732 502 +420 608 711 175
e-mail pavelrusek@volny.cz

Auto rádce

Konzultace a poradenství při koupi automobilu

Ať už si plánujete, nebo chcete koupit velké nebo malé auto, ale nemáte čas nebo chuť se zabývat jeho hledáním, pokud si nevíte rady při jeho výběru nebo technické údaje Vám nic neříkají – obraťte se na nás, protože AUTA JSOU NAŠÍ VÁŠNÍ.

Protože jsme nezávislí a máme přehled o trhu s automobily, víme o jednotlivých akcích,  při výběru automobilu jsme Vám schopni zajistit výhodnou cenu a zhodnotit nejen klady, ale i možné mínusy jednotlivých automobilů.

Vybereme Vám buď několik variant a značek automobilů podle Vašeho přání nebo jeden automobil, který bude nejvíce vyhovovat Vašim představám a požadavkům.

 

Pro firemní klientelu vypracujeme individuální návrh na vozový park tak, aby nejlépe vyhovoval Vašim požadavkům a současně šetřil náklady na jeho provoz s přihlédnutím k provozním nákladům jednotlivých značek.

Jako nezávislá konzultační a poradenská společnost bez vazby na jednotlivé značky nebo prodejce víme, že je někdy nejlepší osobní schůzka – abychom Vám pomohli s výběrem automobilu na míru přesně podle Vašich představ a aby se Váš automobil stal přesně tím, co od něj očekáváte.

Domluvíme Vám zkušební jízdu i prohlídku v autosalonu na Vámi navrženou dobu.

 

V případě zájmu navrhneme  možnost financování a pojištění.

Nebráníme se ani konzultacím a pomoci přes internet.

 

Pokud máte zájem o pomoc při výběru automobilu, vyplňte, prosím, dotazník

 

Cena za prvotní zpracování dotazníku s  výčtem možných 3 až 4 značek  automobilů  –  zdarma.

 

Cena za zpracování návrhu s konkrétní motorizací a požadovanou výbavou většinou 3 možných variant automobilů, s výčtem kladů i záporů, nákladů na servis,  domluvení předváděcích jízd případně zajištění pojištění a financování podle požadavků se odvíjí od ceny automobilu, podle náročnosti většinou mezi 1 – 2% z ceny automobilu, v případě osobní konzultace pro zajištění auta na míru je hodinová sazba 600,- Kč/hod,  plus doprava.

 

Pro firemní klientelu se ceny odvíjí podle míry požadovaných služeb a individuální nabídky.

 

 

web © 2015-23 MM Sound & Global Net