Revize a zkoušky vyhrazených zařízení (VZ)

Revize a zkoušky vyhrazených plynových zařízení

 – kontroly, revize a zkoušky plynových zařízení pro všechny topné plyny a technické plyny

  • plynové pece, vyvíječe páry
  • plynové spotřebiče bez omezení výkonu
  • tlakové stanice, čerpací stanice LPG, CNG
  • plynovody, včetně kontrol těsnosti plynovodů vedených v zemi

Revize a zkoušky vyhrazených tlakových zařízení

– tlakové nádoby bez omezení tlaku, objemu a umístění

Revize a zkoušky parních a horkovodních kotlů

– parní a horkovodní kotle 4 a 3 třídy do výkonu 50 t/hod a 35 MW

Odborné prohlídky kotelen

- bez omezení výkonu a druhu paliva

 

„Svěřte nám Vaše starosti o vyhrazená zařízení“

Komplexní řešení

Pro malé i velké firmy, úřady i organizace.
Po prověření situace ve firmě a seznámení se se stavem jednotlivých zařízení nabídneme odstranění nedostatků, provedení revizí, zkoušek, vypracování harmonogramů a zpracování dalších požadavků. V rámci spolupráce nemají naši partneři obavy z toho, že jim něco schází a nemusí shánět další odborné pracovníky nebo subdodavatele, odpadne starost o vyhrazená technická zařízení, nejen při kontrolách HZS, OÚ bezpečnosti práce, ale i při vlastním provozu, kdy lze pravidelnými kontrolami, revizemi a zkouškami s kvalitní údržbou zajistit bezpečný a hospodárný provoz k Vaší spokojenosti.

Dlohodobá spolupráce

Naším cílem je spokojený partner, dlouhodobá spolupráce s individuálním přístupem ke každému. Našim partnerům nabízíme také školení obsluh a osob zodpovědných za provoz vyhrazených zařízení, topičů NTL kotelen podle podmínek, ať ve vlastních prostorách nebo na místě samém. Při dlouhodobé spolupráci nabízíme našim partnerům poradenství v oblasti vyhrazených zařízení v rámci smluvního vztahu.

Služby na míru

Přesně podle Vašich požadavků a platné  legislativy, neprovádíme práce, revize nebo zkoušky, které nepotřebujete, nevytváříme zbytečně novou dokumentaci, pokud je stávající v pořádku.

Konstruktivní a férové jednání

Navržená řešení pro naše partnery vychází z požadavků legislativy tak, aby bylo zároveň funkční, šetřilo náklady a odpovídalo jeho podmínkám. Naším cílem je pomáhat našim partnerům při podnikání, vytvářet prostor pro jejich sny a cíle tím, že zajišťujeme na vyhrazená zařízení vše od legislativních požadavků přes vedení evidence, revize, zkoušky, údržbu a poradenství.


web © 2015-19 MM Sound & Global Net